Bluzka wiązana na długi rękaw ozdobne plecy beżowa PREMIUM
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
TABELA Z ROZMIARAMI
| ONE SIZE |
|
|---|---|
| Długość całkowita: | 35 cm |
| Obwód w pod pachami: | 30-60 x2 cm |
| Obwód w talii: | 30-60 x2 cm |
| Długość rękawa zew.: | 64 cm |
Wymiary podane na stronie dotyczą ubrań mierzonych na płasko (bez naciągania).
Podane wymiary są jedynie orientacyjne mogą różnić się +/- 2 cm.
WYMIARY MODELKI
| Wzrost: | 168 cm |
| Szerokość w biuście: | 88 cm |
| Szerokość w talii: | 64 cm |
| Szerokość w biodrach: | 90 cm |
| Modelka nosi rozmiar: | XS/S |
Opis
SKŁAD: 95% wiskoza, elastan 5%