Elegancka sukienka bandażowa na grubych ramiączkach gorsetowa jasny róż PREMIUM
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
TABELA Z ROZMIARAMI
| S | M | L | |
|---|---|---|---|
| Długość całkowita całość: | 100 cm |
100 cm |
102 cm |
| Obwód w biuście: | 38-40 x2cm |
40-42 x2cm |
44-46 x2cm |
| Obwód w talii spódnicy: | 32-34 x2cm |
34-36 x2cm |
36-38 x2cm |
| Obwód w biodrach: | 41-43 x2cm |
43-45 x2cm |
46-48 x2cm |
Wymiary podane na stronie dotyczą ubrań mierzonych na płasko.
Podane wymiary są jedynie orientacyjne mogą różnić się +/- 2 cm.
WYMIARY MODELKI
| Wzrost: | 168 cm |
| Szerokość w biuście: | 88 cm |
| Szerokość w talii: | 64 cm |
| Szerokość w biodrach: | 90 cm |
| Modelka nosi rozmiar: | XS/S |
Opis
Sukienka posiada zamek z tyłu, ramiączka nie mają regulacji.
SKŁAD: 95% poliester, 5% elastan