Elegancki komplet spodnie wyoski stan oraz top z falbanką pudrowy róż
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
TABELA Z ROZMIARAMI
| TOP | ONE SIZE |
|---|---|
| Długość całkowita bez ramiączek: | 23 cm |
| Obwód w biuście: | 35-48 x2cm |
| Obwód w talii: | 30-40 x2 cm |
| SPODNIE | ONE SIZE |
|---|---|
| Długość całkowita: | 108 cm |
| Długość nogawki wew.: | 75 cm |
| Obwód w pasie: | 31-44 x2cm |
| Obwód w biodrach: | 55 x2 cm |
Wymiary podane na stronie dotyczą ubrań mierzonych na płasko (bez naciągania).
Podane wymiary są jedynie orientacyjne mogą różnić się +/- 2 cm.
WYMIARY MODELKI
| Wzrost: | 168 cm |
| Szerokość w biuście: | 88 cm |
| Szerokość w talii: | 64 cm |
| Szerokość w biodrach: | 90 cm |
| Modelka nosi rozmiar: | XS/S |