Klasyczne jeansy z wysokim stanem niebieskie
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
TABELA Z ROZMIARAMI
| XS 34 |
S 36 |
M 38 |
L 40 |
XL 42 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Długość całkowita: | 95 cm |
95 cm |
96 cm |
97 cm |
97 cm |
| Długość nogawki wew.: | 67 cm |
67 cm |
68 cm |
68 cm |
67 cm |
| Wysokość stanu: | 28 cm |
28 cm |
28 cm |
29 cm |
30 cm |
| Obwód w pasie: | 29 x2 cm |
30 x2 cm |
32 x2 cm |
35 x2 cm |
38 x2 cm |
| Obwód w biodrach: | 43 x2 cm |
46 x2 cm |
48 x2 cm |
52 x2 cm |
54 x2 cm |
| Szerokość nogawki w udzie: | 25 cm |
26 cm |
27 cm |
29 cm |
31 cm |
Wymiary podane na stronie dotyczą ubrań mierzonych na płasko.
Podane wymiary są jedynie orientacyjne mogą różnić się +/- 2 cm.
Modelka ma na sobie rozmiar XS.
WYMIARY MODELKI
| Wzrost: | 168 cm |
| Szerokość w biuście: | 88 cm |
| Szerokość w talii: | 64 cm |
| Szerokość w biodrach: | 90 cm |
| Modelka nosi rozmiar: | XS/S |
Opis
SKŁAD: 71% bawełna, 27% poliester, 2% elastan