Komplet 3-częściowy koszula z topem oraz długie spodnie fuksja PREMIUM Polska produkcja
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
| KOSZULA | ONE SIZE |
|---|---|
| Długość całkowita: | 72 cm |
| Obwód w biuście: | do 62 x2cm |
| Obwód w pasie: | do 60 x2cm |
| TOP | ONE SIZE |
|---|---|
| Długość całkowita: | 23 cm |
| Obwód (gumka): | do 55 x2cm |
| SPODNIE | ONE SIZE |
|---|---|
| Długość całkowita: | 110 cm |
| Długość nogawki wew.: | 80 cm |
| Obwód w pasie: | 30-48 x2cm |
| Obwód w biodrach: | do 60 x2 cm |
Opis
WYMIARY MODELKI:
Szerokość w biuście: 88 cm
Szerokość w talii: 64 cm
Szerokość w biodrach: 90 cm
Modelka nosi rozmiar: XS/S
Modelka ma na sobie rozmiar: ONE SIZE.
Polska produkcja. Jakość PREMIUM.