Komplet bluzka na długi rękaw oraz spodnie czekoladowy
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
| BLUZA | ONE SIZE |
|---|---|
| Długość całkowita: | 47 oraz 68 cm |
| Obwód w biuście: | do 46 x2 cm |
| Długość rękawa wew.: | 65 cm |
| SPODNIE | ONE SIZE |
|---|---|
| Długość całkowita: | 110 cm |
| Długość nogawki wew.: | 76 cm |
| Wysokość stanu: | 39 cm |
| Obwód w pasie | 35-45 x2 cm |
| Obwód w biodrach: | do 56 x2 cm |
Opis
Wymiary podane na stronie dotyczą ubrań mierzonych na płasko (bez naciągania). Podane wymiary są jedynie orientacyjne mogą różnić się +/- 2 cm.
WYMIARY MODELKI:
Szerokość w biuście: 88 cm
Szerokość w talii: 64 cm
Szerokość w biodrach: 90 cm
Modelka nosi rozmiar: XS/S
Modelka ma na sobie rozmiar: ONE SIZE