Komplet top oraz długa spódnica brudny róż
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
| TOP | ONE SIZE |
|---|---|
| Długość całkowita: | 19 cm |
| Obwód w biuście: | 32-50 x2cm |
| Długość rękawa wew.: | 55 cm |
| SPÓDNICA | ONE SIZE |
|---|---|
| Długość całkowita: | 112 cm |
| Obwód w pasie: | 32-50 x2cm |
| Obwód w udzie: | 34 x2 cm |
| Obwód w biodrach: | 50-59 x2 cm |
Opis
WYMIARY MODELKI:
Szerokość w biuście: 88 cm
Szerokość w talii: 64 cm
Szerokość w biodrach: 90 cm
Modelka nosi rozmiar: XS/S
Modelka ma na sobie rozmiar: ONE SIZE.