Komplet top oraz długie spodnie wiązane na dole print pomarańcz PREMIUM Polska produkcja
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
| TOP | ONE SIZE |
|---|---|
| Obwód biustu: | do 36 x2cm |
| Szerokość miseczki: | 17 cm |
| SPODNIE | ONE SIZE |
|---|---|
| Długość całkowita: | 100 cm |
| Długość nogawki wew.: | 70 cm |
| Obwód w pasie: | do 37 x2cm |
| Obwód w biodrach: | do 55 x2 cm |
Opis
WYMIARY MODELKI:
Szerokość w biuście: 88 cm
Szerokość w talii: 64 cm
Szerokość w biodrach: 90 cm
Modelka nosi rozmiar: XS/S
Modelka ma na sobie rozmiar: ONE SIZE.
Polska produkcja. Jakość PREMIUM.