Spodnie jeans z dziurami wysoki stan szare PREMIUM
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
TABELA Z ROZMIARAMI
| XS 34 |
S 36 |
M 38 |
L 40 |
XL 42 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Długość całkowita nogawki zew.: | 95 cm |
95 cm |
96 cm | 99 cm |
99 cm |
| Długość nogawki wew.: | 66 cm |
66 cm |
67 cm |
68 cm |
68 cm |
| Obwód w pasie: | 34-35 x2cm |
35-36 x2cm |
37-38 x2cm |
39-40 x2cm |
41-42 x2cm |
| Szerokość nogawki w udzie: | 27-28 x2cm |
28-29 x2cm |
29-30 x2cm |
30-31 x2cm |
31-32 x2cm |
| Wysokość stanu: | 29 cm |
29 cm |
29 cm |
31 cm |
31 cm |
| Obwód w biodrach: | 42-43 x2cm |
45-46 x2cm |
46-47 x2cm |
48-49 x2cm |
51-52 x2cm |
Model się bardzo mało rozciąga.
Wymiary podane na stronie dotyczą ubrań mierzonych na płasko (bez naciągania).
Podane wymiary są jedynie orientacyjne mogą różnić się +/- 2 cm.
WYMIARY MODELKI
| Wzrost: | 168 cm |
| Szerokość w biuście: | 88 cm |
| Szerokość w talii: | 64 cm |
| Szerokość w biodrach: | 90 cm |
| Modelka nosi rozmiar: | XS/S |