Spodnie woskowane z guzikami ozdobnymi beżowe PREMIUM
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
TABELA Z ROZMIARAMI
| XS 34 |
S 36 |
M 38 |
L 40 |
|
|---|---|---|---|---|
| Długość całkowita nogawki zew.: | 104 cm |
104 cm |
104 cm |
104 cm |
| Długość nogawki wew.: | 71 cm |
71 cm |
71 cm |
71 cm |
| Obwód w pasie: | 29-30 x2cm |
30-31 x2cm |
32-33 x2cm |
35-36 x2cm |
| Szerokość nogawki w udzie: | 25-26 x2cm |
26-27 x2cm |
27-28 x2cm |
28-29 x2cm |
| Wysokość stanu: | 33 cm |
33 cm |
33 cm |
33 cm |
| Obwód w biodrach: | 36-37 x2cm |
38-39 x2cm |
41-42 x2cm |
44-45 x2cm |
Wymiary podane na stronie dotyczą ubrań mierzonych na płasko (bez naciągania).
Podane wymiary są jedynie orientacyjne mogą różnić się +/- 2 cm.
WYMIARY MODELKI
| Wzrost: | 168 cm |
| Szerokość w biuście: | 88 cm |
| Szerokość w talii: | 64 cm |
| Szerokość w biodrach: | 90 cm |
| Modelka nosi rozmiar: | XS/S |
Opis
SKŁAD: 100% poliester