Komplet dresowy t-shirt oraz spodenki kremowy PREMIUM Polska Produkcja
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
| T-SHIRT | ONE SIZE |
|---|---|
| Długość całkowita: | 65 cm |
| Obwód w biuście: | do 55 x2 cm |
| SPODNIE | ONE SIZE |
|---|---|
| Długość całkowita: | 45 cm |
| Długość nogawki wew.: | 15 cm |
| Wysokość stanu: | 27 cm |
| Obwód w pasie | 32-47 x2 cm |
| Obwód w biodrach: | do 65 x2 cm |
Opis
Wymiary podane na stronie dotyczą ubrań mierzonych na płasko (bez naciągania). Podane wymiary są jedynie orientacyjne mogą różnić się +/- 2 cm.
WYMIARY MODELKI:
Szerokość w biuście: 88 cm
Szerokość w talii: 64 cm
Szerokość w biodrach: 90 cm
Modelka nosi rozmiar: XS/S
Modelka ma na sobie rozmiar: ONE SIZE
Produkt PREMIUM. Polska produkcja.