Komplet bluzka oraz spodnie cekinowy złoty
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
| BLUZA | ONE SIZE |
|---|---|
| Długość całkowita: | 49 oraz 58 cm |
| Obwód w biuście: | do 48 x2 cm |
| SPODNIE | ONE SIZE |
|---|---|
| Długość całkowita: | 102 cm |
| Długość nogawki wew.: | 72 cm |
| Obwód w pasie | do 40 x2 cm |
| Obwód w biodrach: | do 56 x2 cm |
Opis
Podszewka: 95% wiskoza 5% elastan
Wymiary podane na stronie dotyczą ubrań mierzonych na płasko (bez naciągania). Podane wymiary są jedynie orientacyjne mogą różnić się +/- 2 cm.
WYMIARY MODELKI:
Szerokość w biuście: 88 cm
Szerokość w talii: 64 cm
Szerokość w biodrach: 90 cm
Modelka nosi rozmiar: XS/S
Modelka ma na sobie rozmiar: ONE SIZE